Alaçatı Ev Otel

Alaçatı - İzmir - Türkiye - www.alacatievotel.com/

İzmir/Çeşme /Alaçatı Hacımemiş mahallesinde bulunan 2 taş evi bir arada yorumlayarak, gelecekti Turizm hareketi olarak anılan, Life Style (Yaşam tarzı) yaklaşımına uygun EV OTEL YAKLAŞIMI ile tesisimizi yapılandırdık. Merkeze yakın, Park sorunu olmayan,Cumartesi pazarının içinde; Alaçatı’ mızın en huzurlu ve sakin bölümündeki Tesisimiz yan yana 2 taş evden oluşmaktadır.

Bu evlerin bir tanesinde bütün olarak, diğerinde ise sadece cumbalı odada konaklama hizmeti verilmektedir. Bizlerle geçireceğiniz zaman diliminde; kendinizi evinizde hissederken, aynı zamanda otel hizmeti alabilirsiniz. TAŞ EV tesisimiz; Şömineli salonuebeveyn banyolu, cumbalı yatak odası- 2 ayrı yatak odası-Mutfağı-Çatı katı-yatak odaları katında ki banyosu-Giriş katındaki Banyosu-tasarımına uygun mobilyaları ile evinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılayacak, tüm ekipmana sahip olup; ayrıca günlük çarşaf değişimi, temizlik, kahvaltı hizmeti, dilerseniz tüm öğün yemek hizmetlerini vermek üzere yapılandırılmıştır. İster gecelik, İster haftalık, İsteseniz de aylık olarak konaklama yapabileceğiniz 18yy dan kalma, orijinal evin taşları ile inşa edilmiş Ev otel bölümünde ;
Alt katta; AMERİCAN MUTFAKLI ( Mutfakta Elektrikli ocak-FırınBulaşık Makinesi-Buzdolabı-Tabak,bardak gibi mutfak ekipmanları) ÖZEL MOBİLAYALI SALON + ŞÖMİNE + BANYO-WC, Üst Katta; EBEVYN BANYOLU CUMBALI YATAK ODASI+ 2 YATAK ODASI + GENEL BANYO, En Üst katta balkonlu ÇATI KATI. TÜM ODALAR ve GENEL MEKANLARDA SİPLİT KLİMA, SALON' da uydu yayınlı TV + HOUSEKEEPİNG HİZMETİ ve ÇEVREYE DUYARLI BUKLET MALZEMELERİ KİTLERİ +GÜNLÜK TAZELENEN SICAK İÇECEKLER KİTİ, SU + GÜNLÜK GAZETE SERVİSİ + SABAH KAHVALTISI ve ÇAY SAATİ standart olarak sunulmaktadır. Max 8 kişilik konaklamaya uygundur.

Cumbalı Oda Bölümünde : Yatak odası, Banyo Uydu yayınlı Tv + HOUSEKEEPİNG HİZMETİ ve ÇEVREYE DUYARLI BUKLET MALZEMELERİ KİTLERİ + GÜNLÜK GAZETE SERVİSİ + SABAH KAHVALTISI ve ÇAY SAATİ standart olarak sunulmaktadır. Max 3 kişilik konaklamaya uygundur.

Konaklama Konsepti : Tesisimiz de kişi bazlı konaklama ve; konaklama yapılan kişi sayısına göre ücretlendirme esastır. Seçtiğiniz konaklama konseptine göre yiyecek içecek hizmetlerimiz RESTAURANT' ımız da SET MENÜ olarak servis edilmektedir. ODA KAHVALTI konaklama standart olup, bunun haricinde ki yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı dilerseniz (Ev OTEL bölümünde) size ait bölümünde ilgili ekipmanlarımızı kullanarak karşılayabilirisiniz. Oda kahvaltı haricinde Yarım Pansiyon ve Yarım Pansiyon( +) konaklama konseptlerimizde bulunmaktadır.

Ayrıca tesisimizde ANZAROT MEZEHANE isminde günlük meze ağırlıklı yiyecek üretimi yapan restaurantımız da bulunmaktadır.

MEHMET EDİS ERTÜRER

İletişim

Adres : Hacımemiş Mah 2016 sokok No 17, 35930 ALAÇATI/ İZMİR 
Telefon : +90 232 716 6 076
Faks : +90 232 716 6 076
Müşteri Temsilcisi : +90 232 716 6 076
E-posta : info@alacatievotel.com

 

Uzmanlık Alanları

Otel

- Konaklama
- Tatil
- Ev otel yaklaşımı